onkohan

hölömöukko sammunu vai haaveilooko niistä ulukomaan tekemättömistä töistä, eikä tuo keffiirikkään ole paljon kirjoitellu
375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

leukojas suotta louskuta jos ei tuon kummempaa asiaa oo- ihmiset on jo oppineet ettei tuultapaskaa tarvii tännekkään laitella, opihan sinäkin se.

Äänestä

kuulunut ja ei ole saanut luettavaa "tosiasioista" hölömöukkoo kaivataan ...saadaan lukijat liikkeelle kun hölömöukon nimimerkki on näkösällä..=)

Äänestä
  • kirjoituksista oo vielä tottuuven sannoo saanu lukea, porvareiden juoksupoika taitaa olla

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rötöpeiku kirjoitti:

hölömöukko sammunu vai haaveilooko niistä ulukomaan tekemättömistä töistä, eikä tuo keffiirikkään ole paljon kirjoitellu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu