Sakemannillani on vuoron perään jokaisessa nisässä turpoamista ja tummumista. Koira puree nisiä verille todella usein. Kaikki jäävät tummiksi ja turvonneiksi, mutta kaksi viimeistä nisää on aivan normaalina, eikä ole mitään muutosta niiden kohalla. Onko kyseessä jonkinlainen syöpä?
kasvaimia?
huolestunut koirasta
2
265
Vastaukset
- Juhana2
Minun sakemannillani (2 puol v. tyttö) huomasin just yhden nisän turvonneen. Koiralla juoksuaika ja puree takimmaisien nisien ympäristön vereslihalle...turvonnut nisä tosin edessä.
Oletko jo tietoinen mistä johtuu...tai tietääkö kukaan muu?- jfjvklnbjjhv
Kannattaa kysyä kasvattajilta,heillä on kokemusta narttujen ongelmista.Sinuna soittasisin kasvattajalle aina,jos jotain outoa on koirassa .Lääkärikin tietysti tietää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?4235568Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.1891928Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi3671864- 1221088
Kuvataiteilija Johanna Oras lataa mielipiteensä Miina Äkkijyrkästä Farmilla: "Miinahan oli..."
Oho! Johanna Oras ottaa kantaa kollega-Äkkijyrkän Farmi-puuhiin. Farmi Suomi -realityssä koettiin v. 2024 todellinen yl51014- 27928
Olet vieläkin täällä
Tunnen energiasi. Tunnen että ajattelet minua. En aio koskaan enää ottaa sinuun yhteyttä. Voit ottaa minuun, jos itse h60834- 72801
Oishan se coolia
Kun sais maistaa sun huulia 😘 Mukavaa päivää Hei, just sulle miehelle, josta haaveilen ❤️55723- 37714