Taas tuli uusi

vahvistus ja fakta toyota laadusta.

http://www.hs.fi/autot/artikkeli/Ford Toyota ja Honda menestyivät laatututkimuksessa/1135254821539
9287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

ja pyyhi kuola ja kampaa amisviikset

Äänestä

kuinka jyvät erottuu akanoista.

Äänestä

Kai huomasit, että kysessä on amerikkalainen kysely. Eli, parhaat eurooppalaismerkit puuttuvat listalta. Niitä kun ei myydä sinne.

Äänestä
  • Kyllä ne siellä on, kuin oikein tarkkaan katsoo. Sijalla ynnä muut.

    Äänestä

  • Ne sinun mainitsemasi parhaat eurooppalaiset löytyy häntäpäästä. Alkaa olla enemminkin sääntö kuin poikkeus, että saksalaiset autot on laatututkimusten viimeisiä.

    Äänestä

  • Laadukas autoilija kirjoitti:

    Ne sinun mainitsemasi parhaat eurooppalaiset löytyy häntäpäästä. Alkaa olla enemminkin sääntö kuin poikkeus, että saksalaiset autot on laatututkimusten viimeisiä.

    Eikös tuossakin yllä esitetyssä "tutkimuksessa" ole juuri muuan saksalainen automerkki ensimmäisenä?

    Äänestä

pitänyt olla suuri salaliitto tojotaa vastaan? Tämähän menee aivan hulluksi!

Äänestä
  • vaikka höpösetiä kävi tilittämässä nyyhkykertomuksiaan tutkintakomissioille. Jotka eivät nekään älynneet kysyä että mikset muuten vaikka paremman tekemisen puutteessa sammuttanut sitä autoa ja painanut jarrua.

    Nyt sitten putosi pohja kaikelta satuilulta. Kylmä tutkimustieto löi turvat tukkoon.

    Äänestä

  • tojomään kirjoitti:

    vaikka höpösetiä kävi tilittämässä nyyhkykertomuksiaan tutkintakomissioille. Jotka eivät nekään älynneet kysyä että mikset muuten vaikka paremman tekemisen puutteessa sammuttanut sitä autoa ja painanut jarrua.

    Nyt sitten putosi pohja kaikelta satuilulta. Kylmä tutkimustieto löi turvat tukkoon.

    Eihän tutkimuksia ole vielä edes kunnolla aloitettu! Jutuiltasi putoaa pohja, jos sitä koskaan on ollutkaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jsosopsp kirjoitti:

vahvistus ja fakta toyota laadusta.

http://www.hs.fi/autot/artikkeli/Ford Toyota ja Honda menestyivät laatututkimuksessa/1135254821539

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu