Kiinnostaisiko näyttelyt koirasi/koiriesi kanssa ja käytkin niissä, mutta kaipaat kaveria, jonka kanssa reissata? Itse kaipaisin kaverin jonka kanssa reissata ja tapailla näyttelyiden merkeissä. Olen naimisissa, mutta mieheni ei reissaa mukanani. HUOM! tarkoitan vain naissukupuolta edustavaa. Itselläni koira kuuluu ryhmään 9.
näyttelyissä kävijä
3
265
Vastaukset
- sinkkumies, 26
Ei kai siitä haittaa ole, jos toisten miesten kanssa pitää hiukan salahauskaa. Mitä miehesi sellaisesta kärsii, jos ei hänelle asiasta tiedoteta..?
Minkäikäinen olet ja minne päin näyttelyihin olet menossa? Jos olet alle 20-30-vuotias, niin sitten olisin sinulle sopivaa seuraa ja voisimme vaihtaa hiukan henkilötietojamme:-)
Minun koirani kuuluu ryhmään 2. - pikkukoiran omistaja
Täällä olisi myös ryhmään 9 kuuluvan koiran omistaja. Olen 26v tyttö (nainen? :D ) ja asun Helsingissä. Itse olen kihloissa ja meille on syntymässä lapsi, mutta aion silti jatkaa näyttelyharrastusta, ja seura olisi enemmän kuin tervetullutta, mieheni kun täytyy tietenkin jäädä vahtimaan vauvaa kun minä lähden näyttelyyn. :)
- näyttelykoira
Missä päin asut? Laitahan sähköpostiosoite tänne, niin löytyy näyttelyihin kavereita. Mullakin on 9ryhmään kuuluva koira ja olen 30v nainen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on797665- 747484
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1666059Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist554966En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛204159Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?53890- 383582
- 313517
Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"
Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris982913Adonikselle
Kuvittelitko oikeasti, että ootan sua? Kuvittelitko, että voit noin vain vetäyttä ja kun tulet takaisin, kaikki on niin2092562