Tartten lisää viikko rahaa koska juon melkeen joka viikko ja poltan 4 askii viikos tarttisin ainaki 30e viikko rahaa mut saan vaan 10e.
nuori tarttee rahaa!!
LISÄÄÄ viikkorahaa!!
12614
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
ei vois kuule vähempää vittu kiinnostaa saatana..!!!
..........polttaminen ja juominen niin ei tarvii valittaa
Et sinä rahaa tarvitse, vaan todella äkkiä uudet aivot. Menehän Pietarin torille ja tee loisto-ostos, aivoton pelle.
jätä tupakka ja viina ni johan alkaa raha riittää... ja mä oon muuten "traan" kanssa samaa mieltä: jos toi on sun isoin ongelma ni ehkä sun todella pitäis miettiä että mistä sä saat uudet aivot!
Yks vinkki:
Heitä ne askit menee ja opettele kääriin...
Mulla menee semmonen kaks tokkaa viikossa. Eli 100 sätkää... Säästät sen 8€ jonka joutuu jostain pölliin...
juominen ja polttaminen ja hankkiudu hoitoon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JOS TARVIT RAHAA NIIN HANKI TYÖ!!! ÄLÄKÄ TÄÄLLÄ VALITA!!
niin no ostane aivot äkkii meinaan tupakka tappaa jollet tiennyt vielä ! idioottti=)
MENE TÖIHIN JA LAKKAA ÄLYTÖN VALITTAMINEN!!
..No etpä oo ainut kuka saa viikkorahaa ainostaan 10 euroo jas joudun maksaa siitä omat menoni ja BENSAT mopoon..joka on hiukan verran kallista joten bensaa n menee n.7 euroo/viikko ja mitä jää käteen? vaivaiset 3 euroo!! sillä ei oikeen ryypätä ku tekis mieli..että sillee..
Älä valita.. Vaan mene töihin!! Et sä täällä valittamisesta lisää rahaa saa, mutta jos vaivautuisit hakee töitä niin saisit jopa lisää rahaa. Ei se valittamisesta parane.
tupakka on nykyään out! tai ainahan se on ollu vaan kovisten juttu jótka parantaa sillä omaatuntoaan...