Hei naiset!

...........

Naiset jotka olette pelkässä seksisuhteessa miehen kanssa, niin kestättekö sen että miehellä on muitakin samaan aikaan kierroksessa?

2

196

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • riippuu

      no toki. jos se todellakin on vain pelkkä seksisuhde. tosin naisilla on välillä tapana sanoa, että pelkkä seksisuhde on, ei mitään tunteita mukana, ja silti ne kuitenkin tuntee jotain enemmän tai sitten ne alkaa ihan yllättäen tuntea jotain enemmän, vaikkeivat ole alussa niin tunteneetkaan, huomaavat ettei pystykään olemaan ilman mitään sitoomuksia. mutta siis jos todellisuudessa se on vain seksisuhde, niin eihän miehen muut kumppanit silloin todellakaan häiritse! :)

    • ryhtyy...jne. Eli pakkohan se on. Ei mitään hyötyä itselle pähkätä,onko sillä nyt muitaki kierroksessa. Varsinki jos sattuu olemaan ns. vakituisessa parisuhteessa oleva seksikumppani. Sillon sillä on ainaki se yks.
      Ja kyllä siinä kai menis hohto hommasta,jos miettis kenen sänkyyn toi seuraavaks suunnistaa ja mitähän se siellä touhuaa. Kun ottaa ja antaa seksin seksinä ja jättää nuo mietinnät siihen vakituiseen parisuhteeseen,niin kaikki menee hienosti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      91
      7335
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      37
      3897
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      45
      3470
    4. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      2612
    5. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      230
      2605
    6. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      40
      2403
    7. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      129
      2339
    8. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      29
      2219
    9. Askanmäessä Huippu esitys

      Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna
      Puolanka
      20
      2045
    10. Siis hetkonen

      Rakastetaankohan me kummatkin toisiamme, ja aletaan tajuamaan se pikkuhiljaa 🤯
      Ikävä
      45
      1922
    Aihe