Nappasinpa äsken 20mg Diapamia

Loppuilta menee rennoissa tunnelmissa kunnes uni vie voiton. Kyllä bentsot rentouttaa mukavasti :)
4386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

120mg annos rentouttaa..

Äänestä

Kateeksi käy.

Äänestä

Itse nappailen 60 - 90 mg oksepamia, 10-30 mg diapamia, 20 - 30 mg Tenoxia ja vielä imovanet kaupanpäälle päivittäin. Ja ihan reseptillä (saman lääkärin) hankittuja.

Äänestä
  • Laillinen huumekauppa se vasta kannattaakin, vaikka haitat ja riippuvuus aineilla voivat olla jopa laittomia huumeita paljon suurempia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pöhnäke* kirjoitti:

Loppuilta menee rennoissa tunnelmissa kunnes uni vie voiton. Kyllä bentsot rentouttaa mukavasti :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu