Kymco Super Fever, prikka?

Miten mopoo vois virittää? Onks tässäkin variaattorissa se prikka jonka voi poistaa?
75161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tietääkseni siellä on holkki, jossa on paksu kaula. Jos sen paksun osan hioo tai mielellään ostaa uuden tasapaksun, niin variaattorin levyt lähenee ja vauhti nousee. Ei kokemuksia.

Äänestä
  • Tiedätkö mistä noita kymcon holkkeja voi ostaa?

    Äänestä

super feverin varissa on rajoitettu holkki. rajoittamaton holkki maksaa noin 20 euroa sillä se kulkee noin 60 ja jos sitä lyhentää 2 milliä se kulkee 80km

Äänestä
  • eli kymco super feverissä ei oo prikkaa vakiona?

    Äänestä

ei, se holkki vaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sami kirjoitti:

Miten mopoo vois virittää? Onks tässäkin variaattorissa se prikka jonka voi poistaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu