poistotoiminto.
Eli voinko laittaa ruksin ko. kohtaan kun käytän levyn uudelleenjärjestämistoimintoa?
Eli voinko laittaa ruksin ko. kohtaan kun käytän levyn uudelleenjärjestämistoimintoa?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
pois, sehän tehdään aina uudestaan kun horrostilaa käytetään.
Mä olen lukenut, että jos tuon poistaa ei horrostila ole oikein toiminut kunnolla enää sen jälkeen..mene ja tiedä, Microsoftin tukisivut varmaan tietää.
No olisit tutkinut asian ensin, mututietojen levittäjät pitäis panna julkisesti nolaamaan itsensä.
Mikä mututieto se on, että on täältä keskustelupalstoilta lukenut, että jollakulla horrostilatiedostojen poisto oli huono idea..en mitään TIETOA tässä levittänyt. Mikä tässä nyt on kiveen kirjoittetua, häh?
Elävästi olen muistamatta että XP:ssä horrostila taisi disabloitua kun sen tiedoston poisti mutta sen sai takaisin kun itse poisti horrostilan pois käytöstä ja sitten taas otti uudelleen käyttöön.
Se säätö oli jossain päin XP:n virranhallintaa.
En tosiaan muista tarkemmin mutta jotenkin suurinpiirten ehkä näin tai ehkä ei tai jotain mutta voi kokeilla, mitään katastrofia ei kumminkaan seuraa.