Miten perua rakkausloitsu?

lkjhgfdrftgyhuygfd

Miten saan rakkausloitsun peruttua? Kyseinen mies on sanonut mulle, että ei tajua mikä häneen on mennyt, kun hän on täysin mun vallassa ja jumaloi mua. (hän alkoi rakastaa minua heti tehtyäni taijan). Mies kärsii nyt rakkaudesta eikä syö tai juo tai nuku. Miten saan kaiken peruttua, kun en halua aiheuttaa sille kärsimystä?

9

813

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kopi Runna

      Jätät peseytymättä kokonaan (kroppa, tukka, hampaat) ja tunget suusi täyteen valkosipulia. Ehkä kannattaa sivellä vielä iho pilaantuneella maidolla. Töhrit naamasi jotenkin epämääräisesti kuin olisit meikannut humalassa, kehität silmiisi hullun kiillon ja valutat leuallesi vähän kuolaa. Puet puseron yllesi väärinpäin ja jalkaasi housut jotka roikkuvat puolitangossa eli sääressä. Kainaloosi varaat Raamatun tai ehkä vielä mieluummin Koraanin ja sitten lähdet tapaamaan miestä.

      Hänen luokseen tultuasi alat raivota ja rikkoa paikkoja, roiku vaikka kattolampussa vähän aikaa ja hoilaa hoosiannaa. Sitten isket lärvisi suoraan hänen kasvojaan vasten ja sanot sössöttävällä äänellä RAKAS RAKAS MULLA ON MENSSUT JA TAISI PASKAKIN LURAHTAA HOUSUUN MUTTA JEESUS (TAI MUHAMMED) AUTTAA JOTEN PANNAANKO HETI MULLA ON SUSIKOIRAKIN MUKANA SEKIN HALUAA MUKAAN!!!

      Jos ei tämä auta niin ei mikään.

      • L -O- L

        Joo tää on hyvä...


    • kiinnostunutkin

      sano sille että sen pitää suolalla sivellä itteensä suihkussa ja pestä oikein kunnolla,suola on siihen hyvä väline, hiuksia ei kyl tarvi suolata. =) si lopuks voidetta iholle, ja ei pitäs enää jumaloida. =) mitäs loitsua käytit? ^_^

    • witchwitchwitch

      Kirjoita oma taika, ja tee se. Keskity siihen mitä haluat ja visualisoi että taika peruuntuu. Jos uskot, se toimii.

      • --

        Millainen se rakkausloitsu oli jonka teit?? Kun kerran niin hyvin toimi?


    • juuuh

      Mikä se rakkausloitsu o minkä sää teit? Meinaa itte tarvittisin semmost loitsuu ^_^

    • uliuli12345

      Rakkausloitsu menee mustanmagian puolelle, koska siinä sidotaan toinen ihminen sinuun vastoin hänen omaa tahtoa. Pahimmillaan voi aiheuttaa sen, että kohde muuttuu väkivaltaiseksi sinua kohtaan, koska ei ymmärrä miksi kokee niin voimakkaita tunteita ja koska ihmisen tahto on taivutettu magialla, ei osaa käsitellä tunteita.

      On myös tarinoita siitä, miten rakkausloitsun kohde on tappanut loitsun tehneen ja itsensä tullessaan hulluksi magian vuoksi.

      Joten onnea vaan.

    • naapurin tyttö

      voitko kertoa millaisen loitsun teit että hän rakastui sinuun näin voimakkaasti?

    • heihei kerro

      Millaista loitsua käytit?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      87
      1704
    2. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      85
      1212
    3. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      110
      1113
    4. Tunnistebiisi

      Laita joku tunnistebiisi, niin tiedän ett oot täällä ja kaipaat ehkä mua
      Ikävä
      67
      896
    5. Taidat tykätä linnuista paljon

      Mikä on sun lemppari ☺️😉🥹🦢🐦‍⬛🦉🦜🦚
      Ikävä
      102
      861
    6. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      808
    7. Miks käyttäydyt noin?

      Välttelet kaikkia kohtaamisia...
      Ikävä
      47
      721
    8. Ei sun tarvi jännittää enää

      en yritä enää mitään. Tiedän että olin mauton ja sössin kaiken.
      Ikävä
      36
      712
    9. Olen huolissani

      Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
      Ikävä
      47
      661
    10. Minkälainen ääni mulla on mies

      Sinun mielestä?
      Ikävä
      33
      653
    Aihe