Antiikki- ja keräilymessut pääsiäisenä Lahdessa, osoitteessa Asko II, Askonkatu 9, Lahti.
Kymmenet antiikki- ja keräilyalan kauppiaat ja keräilijät Suomesta, Ruotsista, Tanskasta ja Turusta tuovat esille ja myyntiin kaikkea antiikkista, wanhaa ja nostalgista sekä keräilyllisesti mielenkiintoista.
Esillä ja myynnissä on mm. lasia, posliinia, keittiöantiikkia, kirjoja, postikortteja, rahoja, militariaa, wanhoja käsitöitä, valaisimia, kalusteita, taidetta, designia, retroa, ym.
Askon vanha tehdasrakennus Lahden keskustan tuntumassa luo hienot puitteet pääsiäisen tapahtumalle. Asko II - rakennus sijaitsee aivan valtatie 12 kyljessä, lähellä rautatieasemaa. Opasteet valtatieltä 12. Runsaasti maksutonta pysäköintitilaa.
Pääsyliput tapahtumaan maksavat aikuisilta 6 €, alle 12 vuotiaat maksutta. Perhelippu tapahtumaan maksaa 12 €, sisältäen kaksi aikuista ja alle 18 vuotiaat lapset.
Sisäänpääsy sekä lauantaina että sunnuntaina kello 14.00 - 16.00 erikoishintaan 4 € / aikuinen tai 8 € / perhelippu.
Lisätietoja tapahtuman kotisivulta: www.kerailykuume.fi
ANTIIKKIMESSUT LAHDESSA PÄÄSIÄISENÄ
Keräilykuume.fi
2
592
Vastaukset
- Kerailykuume.fi
nosto
- Kerailykuume.fi
nosto
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1272034
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1021835Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?841649Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy611494Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M331182- 1101093
- 781092
Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm521086Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s471056Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet441003