toivon että

olla auringossa ja onnellinen.
Koska mikään ei ole kuten ennen, jos on saanut katsoa sun hymyileviin silmiisi auringon kullatessa ne.
4607
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sanottu. Kultaiset silmät:)

Äänestä
  • kaunista tekstiä,kauniita tunteita sulla..
    ..minä olen tuntenut Hänen tuoksunsa tuulessa..

    Äänestä

minkäs väriset ne sellaiset silmät on, keltaiset?

Äänestä

Tänä aamuna ajattelin sinua ja mietin miksi teit sen mitä teit..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


saisit aina kirjoitti:

olla auringossa ja onnellinen.
Koska mikään ei ole kuten ennen, jos on saanut katsoa sun hymyileviin silmiisi auringon kullatessa ne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu