tää lapsenvahtia pitää
lapsirakas
15348
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
8.54 .00 kohdalla vastaa tapahtuu pahinta.
pahempaakin on koettu ja selvitty. VOI TEITÄ KULTALUSIKKA SUUSSA SYNTYNEITÄ .Teidän tappamiset ei meitä kovia kokeneita auta paskapuhetta teidän hautomiset
tuli aivan kamala olo ja paha mieli..
tässä ei ole kyllä kultalusikan kanssa mitään tekemistä senki ääliö!
olevasi kova.Mutta olet pelkkä hintti.sellainen dippi homo!
on kaappihomo!
mitä kauheeta tapahtu, en mä vaan huomannu.. :O
lapsi lähtee lentoon!8.54.10 lapsen tyrmäys!
sinulle tuli paha mieli? muutuitko siis pahaksi?
olipa hieman asiaton aloitus, ja miten liittyy kokkolaan?
No mitä kauheeta tuossa nyt sitte on? Luuletko tosiaan että nuin pieni lapsi ymmärtää tuosta väkivaltaohjelmasta vielä yhtään mitään, pässi!!!
Toivottavasti kokee tuskallisen hitaan kuoleman oltuaan ensin pari kuukautta naistenvankilassa kunnon rekkalesbojen leluna.
Tuollaisten ihmisten pitäisi vain kadota.
olen pienenä samaa saatanan heittelyä itse käynyt läpi ja paljon pahempaakin tuollaisille apinan keskenmeno aikuisille kuolema on liian helppo ratkaisu .Mutta OLEN SELVIYTYNYT ilman teidän joutavaa ja mitään antavaa apuanne
Taidettiin sua lyödä muutama kerta liian lujaa.
Sitäpaitsi se on Veni, vidi, vici, pösilö.
Kari Haapasalon kohtalosta ? Jos löytyy niin pistä tänne vaan ! Karihan kuoli, ja syylliset on edelleen vapaana.