Peniksen kasvusta.

Milloin teillä alkoi penis kasvamaan? Siemennestettä tulee ja karvoja alapäässä?
4593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

oon neljätoist ja penis o 9cm stondikses ja spemu lentää et huhu... et kyl sun jorma alkaa pia jo kasvaa jos oot jo 12-13

Äänestä
  • 12 vuotta penis stondiksessa 14 cm alko kasvaa 11 v.

    Äänestä

  • kuhamies kirjoitti:

    12 vuotta penis stondiksessa 14 cm alko kasvaa 11 v.

    Kyllä kannattaa olla aikasin kasvanut, itellä kanssa alko kunnolla kasvaa 11 vuotiaana, toki oli sitä ennenkin jo jonkinverra ja 12 vuotiaana kutosen alussa olin kullista mitaten luokan pisin ja sukukypsä myös. Olisko ollu sillo jotain päälle 15cm.

    Äänestä

Isokulliset voittaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fdokfpdsokfpsf kirjoitti:

Milloin teillä alkoi penis kasvamaan? Siemennestettä tulee ja karvoja alapäässä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu