URHEILULLISTA polttariohjelmaa Tampereella 24.4.2010

teamcitychallenge

Onko polttarit tulossa ja juhlakalu on / ei ole urheilullista sorttia? Miltähän kaverin ilme näyttää, kun alla on 30 metriä ilmaa ja pitäisi laskeutua köyttä pitkin alas? Tai miltä se ilme näyttää sitten, kun altaan pohjalle pitää sukeltaa neljättä kertaa peräkkäin? Entä miten tulevalta aviosiipalta sujuu tarkkuusammunta? Hengästyykö se helposti?

Kaikkiin näihin kysymyksiin saat vastauksen ilmoittautumalla Tampereen Team City Challengeen!!! Luvassa täydellistä polttariohjelmaa: juhlakalun herättely kuulaaseen lauantaiaamuun, perään (todella) rankka kisasuoritus ja lopuksi juhlimaan TCC:n loppubileisiin!

Ja hei, tää on hinnoiteltu kukkarolle ystävällisesti: kisaan osallistuminen 25/29 e per henkilö! Samalla rahallahan saa tuopin ja keilaradan tunniksi, mutta TCC:ssä sillä saa aikasta paaaaljon enemmän!!!

Kisat siis la 24.4.2010 Tampereella. Ilmoittautuminen osoitteessa http://www.teamcitychallenge.com. Pidä kiirettä, ilmoittautuminen sulkeutuu 14.4.2010 klo 20!

0

803

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Ikävöin sinua kokoyön!

        En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
        Ikävä
        53
        3846
      2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

        https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
        Kalajoki
        89
        2196
      3. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

        Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
        Tunteet
        45
        1882
      4. Älä mahdollisesti ota itseesi

        En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
        Ikävä
        22
        1743
      5. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

        Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
        Ikävä
        28
        1496
      6. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

        Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
        Kalajoki
        21
        1353
      7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

        Oliko mökkiläinen taas?
        Hyrynsalmi
        15
        1122
      8. Metsästysmökki

        Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
        Kuhmo
        31
        1108
      9. Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka

        Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale
        Perussuomalaiset
        79
        1002
      10. Mitä sinä mietit

        Mies?
        Ikävä
        104
        984
      Aihe