äsken ajoin mun tt kotsul motaril ja sit iskin pienempää silmää ja keulin nätisti. kytät tuli vastaa mut lähin karkuu
kotari rulezzz
kotari 94
5988
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
OMG kero rekkari ni ilmotan poliisille
Mäki vedin äsken mun kotarilla motarilla (hyvin rimmaa) keulapystyssä takaperin istuen täysii ja ilman kypärää, anoppia karkuun. Heh pelle.
Jätit kertomatta jotakin hyvin tärkeää vain siksi että kaikki ajattelisivat että se sinun kotarisi on kova ja nopea pyörä ja että sinä olet taitava kuski joka voittaa kaikki tuolla tien päällä. Jätit nimittäin kertomatta koko minun ja sinun tapaamisesta tuolla moottoritiellä. Kerrotaan nyt koko tarina niin että kaikki saavat tietää. Heti kun olit päässyt poliisia karkuun niin minä käännyinkin Honda Shadow 125:llani yhdeltä sivuliittymältä sinun taaksesi kyseisellä moottoritiellä. Sitten ajoin sinun rinnallesi ja sanoin että "otetaanko vähän kisaa?" Siihen sä vastasit että "Otetaa vaa, et sä hintti tolla pölynimurilla meitsin kotarille pärjää. Sitten sä aloit kiihdyttää täysillä. Mä sitten vaan väänsin muskelipyöräni kaasun täysille, ja aloin saavuttaa sua. Pian olin sun rinnalla, jonka jälkeen mä meninkin sitten sun edelles. Uskokaa jo kotareilla ajavat heteropojat ettette te tule koskaan tuolla tien päällä pärjäämään kisassa custom-kevareilla ajaville homopojille, niin kuin minulle, joka käyttää avokypärää, rautaristi-hupparia, tiukkoja nahkahousuja ja maihareita.
Honda Shodow = muskelipyörä, vuoden paras vitsi, taitaa olla suorituskyvyiltään yks surkeimmista kevareista ja ulkonäkökin pelkkää skeidaa. Vielläki naurattaa teidän jutut ja homokin vielä, kannattaa vaa pysyä siellä kaapissa ja pitää ovi tiukasti kiinni.
taidat olla se jätkä youtubesta joka aina selittää honda shadowsta ?