kotari rulezzz

kotari 94

äsken ajoin mun tt kotsul motaril ja sit iskin pienempää silmää ja keulin nätisti. kytät tuli vastaa mut lähin karkuu

5

982

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 123rf

      OMG kero rekkari ni ilmotan poliisille

      • oikeestikko

        Mäki vedin äsken mun kotarilla motarilla (hyvin rimmaa) keulapystyssä takaperin istuen täysii ja ilman kypärää, anoppia karkuun. Heh pelle.


    • Shadowgayboy

      Jätit kertomatta jotakin hyvin tärkeää vain siksi että kaikki ajattelisivat että se sinun kotarisi on kova ja nopea pyörä ja että sinä olet taitava kuski joka voittaa kaikki tuolla tien päällä. Jätit nimittäin kertomatta koko minun ja sinun tapaamisesta tuolla moottoritiellä. Kerrotaan nyt koko tarina niin että kaikki saavat tietää. Heti kun olit päässyt poliisia karkuun niin minä käännyinkin Honda Shadow 125:llani yhdeltä sivuliittymältä sinun taaksesi kyseisellä moottoritiellä. Sitten ajoin sinun rinnallesi ja sanoin että "otetaanko vähän kisaa?" Siihen sä vastasit että "Otetaa vaa, et sä hintti tolla pölynimurilla meitsin kotarille pärjää. Sitten sä aloit kiihdyttää täysillä. Mä sitten vaan väänsin muskelipyöräni kaasun täysille, ja aloin saavuttaa sua. Pian olin sun rinnalla, jonka jälkeen mä meninkin sitten sun edelles. Uskokaa jo kotareilla ajavat heteropojat ettette te tule koskaan tuolla tien päällä pärjäämään kisassa custom-kevareilla ajaville homopojille, niin kuin minulle, joka käyttää avokypärää, rautaristi-hupparia, tiukkoja nahkahousuja ja maihareita.

      • ei saatana

        Honda Shodow = muskelipyörä, vuoden paras vitsi, taitaa olla suorituskyvyiltään yks surkeimmista kevareista ja ulkonäkökin pelkkää skeidaa. Vielläki naurattaa teidän jutut ja homokin vielä, kannattaa vaa pysyä siellä kaapissa ja pitää ovi tiukasti kiinni.


      • fsd43

        taidat olla se jätkä youtubesta joka aina selittää honda shadowsta ?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

      Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
      Maailman menoa
      237
      2678
    2. Et taida paljoa

      treffeillä käydä? 😆 mieheltä Naiselle
      Ikävä
      101
      1134
    3. Nainen, nyt esitän muutaman skenaarion

      Asumme yhdessä ja seurustelemme. 1. On ilta ja olet sohvalla makoilemassa ja räpläät kännykkääsi. Makuuhuoneesta kuulu
      Ikävä
      122
      1088
    4. Kristillinen kaste toimitetaan upottamalla veteen - pään valelukaste ei kelpaa

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen puhdistautumiseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali verta
      Kaste
      153
      1002
    5. Oikea kaste on syntisten kaste

      Oikea kaste on syntisten kaste. Vain syntisiä tulee kastaa. Itsensä uskoviksi ja vanhurskaiksi julistaneita ei tule ka
      Kaste
      58
      995
    6. Upotuskaste on raamatullisin kaste

      Jokainen raamattua lukenut tietää sen. Päivänselvä asia. Vauvalle annettu kaste ei löydy raamatusta.
      Kaste
      717
      907
    7. Mitä toivoisit

      Välillämme vai toivoisitko mitään näiden vuosien jälkeen?
      Ikävä
      63
      841
    8. Mikä tekee sen

      Vetovoiman kaivatussasi?
      Ikävä
      41
      797
    9. Perussuomalaisten kansanedustajalta erittäin raju puheenvuoro eduskunnassa massamaahanmuuttoa vastaa

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000012019924.html Hyvä, että perussuomalaiset tuo Suomen kansalle tätä vihervasemmisto
      Maailman menoa
      237
      790
    10. Harmittaako joku

      Harmittaako joku asia tai asiat, mitä on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta?
      Ikävä
      120
      753
    Aihe