pääsiäine... liikaa vapaat, yksinäisel.
Pitäis jotai sirkushuvii vähä kehitel, tai si vaa vetää kännit soffal...
tylsää ja ikävää..
3
521
Vastaukset 3
- kevättä rinnassa
Jos näin on asiasi, et ole kohdannut pääsiäisen sanomaa ja löytänyt omaa paikkaasi siitä.
On ihmisestä itsestä kiinni tylsistyykö hän vai lähteekö toisten mukaan viettämään pääsiäistä, ei kenenkään tarvitse olla yksin ja juoda päätään sekaisin.
Maailma on täynnä paikkoja joissa kokoonnutaan yhteen viettämään aikaa ja nauttimaan niin hyvästä ruuasta kuin toisten seurasta, tai hiljentymään ja nauttimaan siitä.
Pääsiäinen on ilon juhla olkoon se sitä sinullekin.- sellast o
oon menos kaverien kans kännäämään, ja aamul muistellaa kipeenä pääsiäise kärsimysnäytelmää..
- adbul dammi
se on tarkoitus. nimittäin evlutkut haluaa teidän tietävät että kun heillä ei ole kivaa ei muillakaan saa olla kivaa. ennen ei saanut edes tansseja järjestää, perkele. sitten täällä nauretaan iranin mullaheille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901338
- 45717
- 20649
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit48620- 53608
- 46579
- 76576
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132548Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan186525- 41522