Lähden autollani matkalle Turusta 24.6. Jos matkasi on samaan suuntaan, voidaanko kuluja ydistää ja mihin saakka?
Eli uusin kysymyksen. Jakaisin kustannuksia. Saisin juttuseuraa. Saatan ajaa Hollannin kautta. Häivyn omille teilleni Ranskassa.
Älä "äiti" kirjoittele homopojastasi enää tänne, vaikka olisist sekaisin.
Uudelleen Provenseen
2
326
Vastaukset
- kiltti kansalainen
Mistä voidaan tietää, ettet sä oo joku raiskaaja? Mulla on ainakin jo huonoja kokemuksia...parikin.
- Provenceen
mistä minä tiedän, oletko itse joku seikkailunhaluinen seikkailija. Luottamuskysymys tässä vaiheessa. Ota huomioon, että minäkään en kelpuuta mukaan ketä tahansa. Voit olla mies tai nainen. Jos olet todella kiinnostunut, kanssani voi jutella lisää: [email protected]. Ajomatkasi hinta perustuu ajokilometreihin, jotka olet mukana, kulutukseen ja paikallisiin bensahintoihin, mistä maksat puolet. Tietysti maksat muut kulusi. Bensakulut eivät ole minulle kynnyskysymys. Tavoittelen puuduttavalle ajomatkalle juttuseuraa. Sinä saisit halvan matkan, mihin sitten menetkin. - Kyllä tämä minustakin alkaa tuntua huonolta ehdotuksesta.
Joka tapauksessa lähden reissuun. Turku to 24.6. klo 2100 - Tukholma pe 25.6. klo 0630 Isabella.
Osallistun valokuvauskurssille http://www.pacificlight.ca/ProvenceWS.htm
Niillä on minun yhteystietoni. Sekään ei todista minusta mitään. Autoni rekisterinumeron avulla viimeistään saat henkilötietoni selville, ja taatusti aiemmin.
Olen varannut hytin ja autopaikan laivalta. Aion nukkua laivamatkan yksin. Paino sanoilla nukun ja yksin. Seuraava viikko on rankka. Joutuisit etsimään laivalla yösijan muualta, ellet tule Tukholmasta. Pahoittelen. Matkalla yöpymiset vastaavasti.
En ole suunnitellut ajomatkaa ja ohjelmaa kovin tarkasti. Kirjoita Google Earthin reittiohjeeseen Tukholma lähtöpaikaksi ja kohde Gréoux Les Bains, Ranska. Näet lyhimmän reitin. Muitakin on. Perillä ollaan melkein Välimerellä. Ehkä Saksan puolella eka yöpyminen. Ajatelin jopa käydä Hollannissa, mutta ehkä en. Provencessa viimeistään menen menojani. Viikko Gréoux Les Bainsissa ja palaan ilmeisesti Buranon (Venetsian) kautta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä433543- 362174
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?301829- 171589
- 231548
- 141528
- 241397
- 141267
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai781235Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?
Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko881192