Jumankekka!

http://www.mygadgetbag.com/wp-content/uploads/2007/09/sweet-computer-rig.jpg

Hieno!!! Tuollaisen systeemin mäkin haluan. Kelpaa tuollasella musisoida.
4166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

speksit tuosta kokoonpanosta ilman noita valoja. Ei oikein laitteista saa selvää onko laatua vai secundaa.

Äänestä
  • mielummin oikeat soittimet musiikin tekoa varten. ;)

    Äänestä

  • selvää saa mutta hienolta näyttää kuitenkin minustakin. :D

    Äänestä

  • ............ kirjoitti:

    selvää saa mutta hienolta näyttää kuitenkin minustakin. :D

    Mac Pro näyttää koneena olevan (tai iästä riippuen voi olla PowerMac G5:kin). Pilkistää tuossa oikealla kaapissa.

    Hieno rigi on kyllä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


onpa hieno kirjoitti:

http://www.mygadgetbag.com/wp-content/uploads/2007/09/sweet-computer-rig.jpg

Hieno!!! Tuollaisen systeemin mäkin haluan. Kelpaa tuollasella musisoida.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu