Mä

pidän sussa sun rauhallisuudesta ja tyyneydestä. Se rauhottaa mua kun oon tämmönen neuroottinen tohelo. :)
3253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja tyyni poistuu koneelta vähin äänin, se toinen varmaan on tykästynyt just sun neuroottisuuteen vai

Äänestä
  • voiks joku siitä tykätä? :) mutta siis nainen olen. Miehet kai harvemmin niin neuroottisia on.

    Äänestä

hän nainen ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pus! kirjoitti:

pidän sussa sun rauhallisuudesta ja tyyneydestä. Se rauhottaa mua kun oon tämmönen neuroottinen tohelo. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu