File Share Finlandin sivut uudistuivat!! :)
Täältä löydät ilmaisia hyötyohjelmia joka lähtöön!! :)
http://groups.msn.com/FileShareFinland
HUOM!! Tämä ei ole edelleenkään mainos eikä minkäänlaista markkinointia, koska minä en saa senttiäkään noiden sivujen ylläpidosta enkä myöskään saa senttiäkään siitä että kerron noista sivuista täällä!! :) Eli ihan puhtaasta vapaaehtoistyöstä on kyse!! :)
Täältä löydät ilmaisia hyötyohjelmia joka lähtöön!! :)
http://groups.msn.com/FileShareFinland
HUOM!! Tämä ei ole edelleenkään mainos eikä minkäänlaista markkinointia, koska minä en saa senttiäkään noiden sivujen ylläpidosta enkä myöskään saa senttiäkään siitä että kerron noista sivuista täällä!! :) Eli ihan puhtaasta vapaaehtoistyöstä on kyse!! :)
Vastaukset 14
Vanhimmat
tarttee jatkuvasti mainostaa? täähän on jo jonkinsortin spämmiä!
Spämmit sulla on housuissas!!
Etkö osaa lukea???
Minä nimittäin en mainosta yhtään mitään!!!
Miksi kokoajan olet kiinnostunut mitä miesten housuissa on?
Tämä on tietotekniikan palsta eikä mikään pervopalsta.
Vie sivusi sinne.
Ettekö te enää muuta keksi!!
Voi kulta pieni kun se vaan on sellainen sanonta! :) Eli en ole pervo!!
Voe hyvä päivä teidän kanssa!! *naur*
Kyllä sen on jo kaikki täällä pyörivät nähneet.
Ja sinä sen tiedät että kaikki ovat sen nähneet vai??
No hyvä että meillä on joku joka tietää kaiken kaikesta ja kaikista!! :)
Sähän yrität hoitaa ihmisiä sellaisille sivuille jotka on örkkejä täysi.
Linkit Kazaan on välinpitämätöntä suhtautumista muita kohtaan.
Joku jopa saattaa klikata ja imaista sieltä jotain.
Tietänet varmaan Kazan viruspitoisuuden?
Säälittävä tapaus tää sun homma, ylläpidön pitäisi puuttua asiaan.
Ei tää mikään asiallinen kombinaatio sulta ole.
Örkit sulla on kuule poika housuissas!!
Jos ei tiedä että mitä lataa niin tottakai tiedostojenjako ohjelman kautta voi viruksen saada!
Ehdottomasti suurinosa viruksista tulee pelien ja ohjelmien mukana(exe päätteiset tiedostot) ja näiden lataaminen on aina iso riski, käytti sitten mitä tahansa tiedostonjako ohjelmaa(no ehkä poikkeuksena on DC++, mutta ei sekään 100%:sen turvallinen ole!)!
Ja noiden tiedostojenjako ohjelmien käyttö on jokaisen omalla vastuulla tapahtuvaa toimintaa! Joten harkitkaa tarkkaan että mitä lataatte!
Ja tuohon sun viimeiseen lapselliseen ja typerään huomautukseen en kommentoi yhtään mitään! :)
Nakki?
Mitäpä se sulle kuuluu!
Jos haluat tehdä puhdasta vapaaehtoistyötä, liity vaikka punaiseen ristiin. Näillä sivuilla se "puhdas" ei taida onnistua ainakaan noilla eväillä.
??? ?!?
Onhan tuolla sivuilla linkkejä ihan tarpeellisiin ohjelmiin. Mitäpä haittaa muutamista linkkiviesteistä on kun kuitenkin niitäkin linkkejä aina kysellään. Tietoturvasivuillakin tulee myötänään f-securen piilomainos/linkkiviestejä joita ei kukaan edes tarvitse. Eihän kukaan ole niin hölmö, että sortuisi f-securen asiakkaksi, mutta silti joku aina epätoivoissaan yrittää sitä tuputtaa. Enemmän tosin saisi olla linkkejä viihteellisille, paljasta ihoa esittäville sivustoille :)
Ihan jees sivut..nämä sun mollaajat on niitä,mitkä ei koneellaan osaa muuta tehdä.
Jokaisen on vaan itse osattava päättää,mitä ohjelmia tarvii,ym sellaiset lataukset,esim.kazaalla.