Smarket jämsänkoski

Ei voi olla totta miten ihmiset parkkeeraa autojaa kaupan pihaan vieläkin vaikka parkkiruudut näkyy ihan selvästi.
5853
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ai ne parkkeeraa autoja kaupan pihaan. siis parkkipaikalle. onko tuo totta? parkkeeraako ihmiset muka autoja kaupan pihaan vaikka parkkiruudut näkyy. en usko. miks kukaan parkkeerais auton kaupan pihaan?

Äänestä
  • parkkeerais parkkipaikalle,eikä siihen viereen/perään.

    Äänestä

  • äässmarket kirjoitti:

    parkkeerais parkkipaikalle,eikä siihen viereen/perään.

    siellä saa kyllä parkkeerata parkkipaikalle vaikka ne ruudut näkyykin

    Äänestä

  • ääsmarket kirjoitti:

    siellä saa kyllä parkkeerata parkkipaikalle vaikka ne ruudut näkyykin

    Koskelaeset on Koskelaesija!

    Äänestä

  • historia toistaa.. kirjoitti:

    Koskelaeset on Koskelaesija!

    Yhdeksän autoa, kolme rinnakkain, kolme peräkkäin. Miten jämsäläinen lähtee sieltä keskeltä pois? Parkkiruudut kuudelle autolle, mutta kolmannet tuli ylimääräisille paikoille ja tukki ne keskimmäiset. Onneksi ei ollut hirveä kiire, muuten olisi voinut käämit kärytä odotellessa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


väliin jäin kirjoitti:

Ei voi olla totta miten ihmiset parkkeeraa autojaa kaupan pihaan vieläkin vaikka parkkiruudut näkyy ihan selvästi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu