Tsenkka

Millaisen tulevan näet minulle?
Rakkaudenkohdetta ei, (löytyykö) työ pätkää (vakiintuuko) ja terveyskin reistailee( paraneeko) ????
2118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä rakkauden kohde löytyy, vaikka vähän aikaa meneekin. Työsi kuvaan vakiintuminen on mahdollista, mutta vaatii myös sinulta hyvää asennetta!
Terveys paranee.

Äänestä
  • tässä joutuu sitä rakkautta odottelemaan? Millaisen miehen näet kohdalle osuvan?
    Olisihan se kiva saada jo vakityötä kaikkien näiden vuosien jälkeen ja kun terveyskin ollut pitkään kiikun kaakun niin sitäkin kaivataan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


blondikka kirjoitti:

Millaisen tulevan näet minulle?
Rakkaudenkohdetta ei, (löytyykö) työ pätkää (vakiintuuko) ja terveyskin reistailee( paraneeko) ????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu