Tsenkka

Mitä näät minulle? Olen 28 vuotias skorpioni nainen etelä-suomesta. Lähinnä rakkausasiat kiinnostaa. Kiitoksia jos ehdit katsoa.
180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

näen sinulla ylä- ja alamäkeä rakkaudessa. Sinulla on ollut joku mies elämässäsi, joka oli hieman petollinen sinua kohtaan. Tapaat henkilön runsaan matkat päästä sinusta, henkilö ei ole ennaltaan tuttu.
Puhuu ihane eri murretta kun sinä, tunnetko tapauksen? vai onkohan se vasta tuloillaan?..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


enkeli :) kirjoitti:

Mitä näät minulle? Olen 28 vuotias skorpioni nainen etelä-suomesta. Lähinnä rakkausasiat kiinnostaa. Kiitoksia jos ehdit katsoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu