eli mistä löytäisin edullisen mutta taitavan valokuuvaajan pk-seudulta?
valokuuvaajaa en tarvitsisi kuin vihkimisen ajaksi ja sen jälkeen ottamaan hääkuvat? max.1h...
Toinen on että onko ulkohäistä kokemuksia??
EDULLINEN HA HYVÄÄ VALOKUVAAJAA PK-SEUDULTA+
3
351
Vastaukset
- vink vink
Hinta ja laatu kulkevat käsikädessä.
http://keskustelu.suomi24.fi/node/8961394 ketjussa on asiaa, joka kannattaa huomioida. Hyvin moni ei ammattilainen (harrastelija) pitää itseään ammattilaisena harrastaja välineillä ja puutteellisella osaamisella. Toisaalta hyvät välineetkään eivät korvaa osaamista. Ammattilaisella on myös y-tunnus.
Eletään kyllä digitaaliaikaa, kuvat kortilla ovat yhtä kuin filmi joka pitää "kehittää".
Vaikka kuvaustilaisuus kestää vain tunnin niin kuvien jälkityöstämiseen kuluu vielä jokunen tovi aikaa. Ammattikuvaaja tuskin luovuttaa käsittelemättömiä kuvia suoraan kortilta sinulle.
Hinta muodostuu siis ajasta jonka kuvaaja viettää kanssanne jälkikäsittely kalusto matkat
Onnea etsintään.- kuvaaaa
hei!
Laitatko sinun sähköpostiosoitteen tänne, jotta voin laittaa tarjouksen kuvauksesta. - M
kuvaaaa kirjoitti:
hei!
Laitatko sinun sähköpostiosoitteen tänne, jotta voin laittaa tarjouksen kuvauksesta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1942725Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1512444Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061142- 1011028
- 64931
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait244837Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20830Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka290801Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies91796Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22728