Tuoko kukaan maahan?

Tuokohan kukaan maahan uusia norttoneita tai indianeja?? Niin ja voxan pyöriä olis kans kiva nähdä vaik on ranskansta..
2202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei tuo vaikkapyytöisi.Ainakaan Jep Jep.
Ei kelvannut idea heille.

Äänestä

UUden Nortonin valmistus on alkanut maaliskuussa ja ensimmäiset tilaajat lienevät saaneet näinä viikkoina pyöränsä.
Ensimmäiset pyörät menevät kaikki UK:n markkinoille. Syksyllä ehkä tulee muualle Eurooppaan.
Hyvä näin, sillä kuulemma moottorinohjauksessa on vielä aika paljon hienosäätöä jäljellä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jöppä kirjoitti:

Tuokohan kukaan maahan uusia norttoneita tai indianeja?? Niin ja voxan pyöriä olis kans kiva nähdä vaik on ranskansta..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu