Pyroll Oy työnjohto

Miten on ? Kertokaa

Onko teidän työntekijöillä aikaa muuhunkin kuin työntekoon ja eikö teillekkin ole tärkeää tehokkuus ja tuottavuus niin kuin muillakin aloilla ? Onko teillä arvosteltu mm. Stevecon työntekijöiden tehokkuutta jos itsellänne tätä tehokkuutta ei löydy ?
Kannattaisiko pitää ensin oman firmanne maine kunnossa kuin olla jatkuvasti haukkumassa muita henkilöitä ympäri Kotkaa !!!!!!
Pyroll Oy.n työnjohtajilla ei taida löytyä aikaa pienen työjoukon hallitsemiseen kun löytyy riittävästi aikaa sabotoida puoli Kotkaa Suomi24 sivustojen kautta.

11

3382

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 897546656

      Josea on varoitettu toimistaan, eikä tunnu menevän paksuun kalloon ilman naputtelua.

      • äijä tehtaalta

        ei ainakaan työnjohtajat kykene tekemään mitään, kun ei ole motivaatiota.


      • kolmivuorotyössä

        tehtaalla, ylittää ahkeruudessaan muut työntekijät.


      • ................s
        äijä tehtaalta kirjoitti:

        ei ainakaan työnjohtajat kykene tekemään mitään, kun ei ole motivaatiota.

        ???? vai


      • ja näkeekö mitään ?
        ................s kirjoitti:

        ???? vai

        Työnantaja kulkee laput silmillä .


    • Montako vuorossa ?

      taas. Taitaa olla yövuoro menossa, kun on aikaa viihtyä palstalla.

    • 17+16

      ei haittaa firman maine tiettyjen työntekijöiden osalta, vaikka työajalla sabotoivat ympäri Kotkaa lukuisia ihmisiä.

    • Duunaari

      Onko tosiaan että kyseisessä paikkassa on huono ilmapiiri ja ei ole mukava olla töissä sielä??

    • kolmessa vuorossa

      pitää häirikköä pois Suomi24 palstoilta, pitääkö oikein lähettää henkilökohtaista sähköpostia Pyrolin työnjohdolle !? Teidän työntekijä sabotoi palstaa kaikin mahdollisin keinoin. Kyseisen työntekijän tekemiset kulkeutuu tehtaaltanne vähän joka paikkaan.

    • 1111111111111

      Tunnetaan työntekijänne nimeltä,jolle olette antaneet täydet vapaudet työaikana terrorisoida kotkalaisia henkilöitä menemällä näiden yksityisyyteen . Mikään ei tunnu riittävän tälle häirikölle.

    • Anonyymi

      kyllähän ent pyroll on pyhtään paskin työpaikka johtajat entisiä toimisto rottia etenkin tämä karstikko ylenee persettä nuolemalla irtisanoo kaikki jotka vaaraksi itselleen puolivuotta sitten sai potkut 6-8 henkilöä ja parin viikon päästä otettiin 3-4 uutta töihin löytyykö kymenlaaksosta toista näin typerää firmaa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      82
      4827
    2. Olisin ottanut sinusta akan itselleni

      Mutta olitkin aika itsepäinen ja hankala luonne.
      Ikävä
      188
      2198
    3. Ei sua pysty unohtamaan

      Ei vaan yksinkertaisesti pysty
      Ikävä
      132
      1832
    4. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      35
      1567
    5. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      175
      1455
    6. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      16
      1391
    7. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      22
      1391
    8. Hei, huomenta komistus

      Yllättääkö, että olet heti mielessä. Mukavaa päivää upea ❤️
      Ikävä
      35
      1126
    9. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      319
      1120
    10. Sunnuntain terveiset kaivatulle

      Mitä ajattelet hänestä tänään? Mitä haluaisit sanoa hänelle?
      Ikävä
      78
      1013
    Aihe