Tekis mieli

vähän tapella....adrenaliinia....
5119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

iso peili niin mene sen eteen ja rupea riitelemään itsesi kanssa. Siten et ainakaan saa pahemmin nokilles ja et häviä sitä ottelua ja muitten kanssa säilyy välit ehjinä. Eiks kuulosta ihan hyvältä idikseltä.

Äänestä

sulle... ei saa tapella, muista se.

Äänestä
  • Saanko painia sitten edes?:)

    Äänestä

  • s.vs kirjoitti:

    Saanko painia sitten edes?:)

    nyt ois kyllä ulkona näin keväällä hyvä mutapaini keli......... mut minusta et paini kaveria saa....

    Äänestä

  • senkin mörökölli kirjoitti:

    nyt ois kyllä ulkona näin keväällä hyvä mutapaini keli......... mut minusta et paini kaveria saa....

    ai jaa:(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.vs kirjoitti:

vähän tapella....adrenaliinia....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu