Baskof hotelli

Onko kellään kokemusta Baskof hotellista Pietarissa? Vaihtoehtoina olisi Baskof tai Akvareli. Onko tuo Baskof jotenkin sijainnillisesti vaikeassa paikassa? En ole koskaan käynyt Pietarissa ja siksi kyselen, toki tiedän, että kyllähän sitä taksilla pääsee vaikka mistä korvesta kulkemaan.
2512
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olisit nyt kertonut osoitteen niin ei olisi minun tarvinnut googlettaa, vaan olisin kartasta nähnyt suoraan. Tosin "baskof petersburg" haun ensimmäisestä tuloksesta olisit itsekin löytänyt selostusta hotellin sijainnista jos et osaa kartan perusteella hahmottaa onko paikka hyvä vai huono.

Äänestä
  • Kiitos vaan kovasti vinkistä ja noinkin omakohtaisesta kertomuksesta hotellin sijainnista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


himmelit kirjoitti:

Onko kellään kokemusta Baskof hotellista Pietarissa? Vaihtoehtoina olisi Baskof tai Akvareli. Onko tuo Baskof jotenkin sijainnillisesti vaikeassa paikassa? En ole koskaan käynyt Pietarissa ja siksi kyselen, toki tiedän, että kyllähän sitä taksilla pääsee vaikka mistä korvesta kulkemaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu