Mitsu paras.

Sehän onkin Mitsubishi Luotettavin ja vähävikaisin auto nykyään. Japsien kansalliset kisat. Ne vain jyllää vuodesta toiseen, keskenään vaihdellen ykköspallipaikkaa.
Ei paljo selittelyjä kaipaa.
3138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ja on pallit pinteessä.

Äänestä

rangaistu sakottamalla vikojen salailusta Japanissa. Sopii epäillä vahvasti ettei tuollainen toimintamalli ole jäänyt pelkästään valmistajamaan tavaksi ja vain kertaluontoiseksi tapahtumaksi.

Äänestä
  • Vähissä on perustelut, ei voi mittää. Tuommoset mielipiteet voi jättää omaan arvoonsa.
    Katsastustilastot kertovat omaa tarinaansa. Sekä käyttäjien kokemukset.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pitsumatsi kirjoitti:

Sehän onkin Mitsubishi Luotettavin ja vähävikaisin auto nykyään. Japsien kansalliset kisat. Ne vain jyllää vuodesta toiseen, keskenään vaihdellen ykköspallipaikkaa.
Ei paljo selittelyjä kaipaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu