on?
viesti ehkä
au-liskot Käyttäjän viestit 10.4.2010 20:31 Vastauksia: 2 Lukukertoja: 19 TEKSTIKOKO: Viestien esitystapa:
poistettiin mutta me tuodaan se takaisin. Cuul.
Ostimme niin sanottuja tänään uudet tyylikalusteet. Otimme rokokoo-lajisen pöytäryhmän, pari lipastoa ja pallit. Olemme tilanneet stailistin asettelemaan aaltopytyt niiden päälle.
Tyylihuonekalujen oston jälkeen kävimme manikyyrissä ja pedofiili saatiin samaan hintaan. Meidän varpaidenvälit oli täynnä mustaa nukkaa, joka haisi. Saimme pyynnöstä nukan mukaan, ja kannoimme sen ford fiestaan hienoissa paperipusseissa, joissa oli narut.
Nyt olemme menossa oopperaan ja sen jälkeen johonkin cooliin underground-tapahtumaan, mutta sitä ennen kerromme vielä meidän asusteista ja sukulaisista. Meillä on armanit ja jaun paul galtier summer tuoksu, joka kuuluu miesten ihonhoito- ja kosmetiikkapakkaukseen. Meitä konsultoi eräs nainen stockman beautystä. Siis me vaan mainitaan näin ohimennen, ei mitenkään sillä että asiaa mitenkään alleviivattais.
Meidän sukuun kuuluu plasmatiikkakirurgi, pari juristia ja kauheesti kaikkia hienoja liskoja.
Siis ihan vaan ajateltiin kertoa.
Nyt me mennään meidän ford fiestalla, jossa on kineettinen muotoilu ja parkkitutka. Cuul.
missäs petankkipalsta
au-liskot
0
204
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1333582
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1282566- 242116
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.192013Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s291603Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?291580Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää181579Murtautuminen uimahalliin
17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?301011- 87952
Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai64926