Sanna kiiski & rita srömmer

Ovat MTV-3 upeimmat kevätkissat.
3319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Läski Miss Piggy ja Kuivattu Rusinataateli. Hei kerro parempia vitsejä välillä

Äänestä

Kaffelle kaivariin ja tarjota vaikka jädet jällkäriksi. Joukkoon mahtuis kyl muutama missukka viel!

Äänestä

Kiiski on kauhee hevosen naama, Rita kans... En ymmärrä Kirsi "tuoli" Alm on aivan ihana, samoin Ylen naiset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heikki kinnunen.,.,. kirjoitti:

Ovat MTV-3 upeimmat kevätkissat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu