Tämä on lähinnäkin "pilkkaava" juttu että todella suuret fanit ei kannata katsoa.. :D välttämättä...
http://www.comeddy.com/funpages/view.cfm/1495
http://www.comeddy.com/funpages/view.cfm/1495
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
ihmettelen >muka popin kuningas >lähinnä popin pedofiili
ELVIS on populaarimusiikin MESSIAS ja toista ei tule
se on FAKTA
Noista kumpikaan, ei elvis tai popin pedofiili ole messiaita ;D
Mun mielest toi oli ihan törkee.. voin sanoo et oon ottanu niin paljon tost miehest selvää lukenu ym.. ja oon aika varma et se ei oo tehny mitään.. luulette vaan... jos voisin selittää : sillon tajuisitte.. mut niist popin kuninkaista: madonna on legenda samoin elvis siin mis michael jacksonkin-!!! älkää aina uskoko sitä mitä teille muut kertoo vaan ottakaa eka asiast selvää ennenkun rupeette tekee omii johto päätöksii..!"
on kyllä Madonnan kutsuminen "legendaksi".Mä en oikein ymmärrä.miksi juuri Madonna on valittu "popin kuningattareksi"Varmaan vaan siksi että se paikka sattui olemaan vapaana .Tälläkin hetkellä on paljon lahjakkaampia naisartisteja, jotka ansaitsisivat sen arvonimen paljon paremmin.Madonna ei ole samantasoinen lahjakkuus esittäjänä,laulajana (Elvis)laulajana ja tanssijana(Jackson)eikä kuulu näiden kanssa samalle tasolla vain siksi että pakko saada naispuolinen vastine legendaksi.
Ja nyt kun sitä epäiltiin lapsen hyväksikäytöstä niin yhtäkkiä tuli monia muitakin haasteita.. Kyllä ihmiset voi tehä mitä vaan rahan takia.. huhhuh.. En tiedä mutta uskon jacksonin syyttömäksi..
ELVIS MYYNYT MUSIIKKIAAN N.2.5miljardia
MÖHKÄLE N.900miljoonaa
JA ELVIS ON "KUOLLU" N.30V SITTE
ELVIS FOREVER MESSIAS
Toi on nähty jo liian monta kertaa, kuules.
Tuo "Berlin incident" on jo vanha juttu, Michael itsekin pyysi anteeksi ja pahoitteli tapahtunutta.
Eiköhän annettais jo menneiden olla, kukaan ei ole täydellinen.
Ja jottei kenellekään tule epäselväksi:
Rockin kuningas = Elvis Presley
Popin kuningas = Michael Jackson
eikös vaan?
ite en oo mitään mieltä tästä, aika loukkkaava vaan.. en oo fani enkä muutakaan.. ;D kunhan laitoin että ihmiset näkevät että tällästäkin on..
periaatteessa populaarimusiikkia, etenkin rock ja jos joku tulee mulle silmästä silmään väittämään et MÖHKÄLE on muka kunkku ni hahaha.
möhkäle ei osaa muuta ku panna lasta
Ja sä et osaa muutaku päästää ilmoille asioita joista et tiedä mitään..!!