http://www.xvideos.com/video397365/syd_blakovich_and_nina_hartley
Haluaisin tämmöisen "poikatytön"itselleni tyttökaveriksi.Onko teitä?
[email protected]
Haluaisin tämmöisen "poikatytön"itselleni tyttökaveriksi.Onko teitä?
[email protected]
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Olipa kieltämättä IHANA poikatyttö...se femme puolestaan ei kiihottaisi yhtään!!!
Sehän oli melkein kuin minä. Olen tosin punapää ja lihaksikkaampi ;)
Ihan miehen näköinen..En halua miestä sänkyyn. Mutta tuo femme on ihan ok.
ja muutenkin kuin mies ....... mua jos joku läimii niin varmaan vetäsin turpaan
Kiitti tästä linkistä.. Olipa mukavaa katseltavaa.. Ottaisin minäkin tuollaisen.
hyhhyh. Ei sytytä yhtään tuollaset. Haluan naisen joka näyttää naiselta.
Jäntevä ja aika pienirintainen oli, mutta tosi aktiivinen ja tehokas. Hetken luulin, että häneltä löytyy pieni pimppi, mutta eipäs ollutkaan! Isokokoinen ja pitkä viivainen. Just sellainen kun pitää ollakin. Hieman karvainenkin. Tosi makee.
Kun sitä poikatyttöä valitset, niin ota sellainen pitkänenäinen. Sellaiset on hyviä ja tehokkaita, Pitkä nenä takaa sen, että on pitkäviivainen pimppikin. Tosi hyvä.
Onnea löytämiseen ja valintaan!
Hetken jo luulin et tää oli joku vitsi! Hyi himputti tollast ikinä ottais, kumpaakaa noista, YÖK.
Ja voi elämä sä kirjottelit tosta nenä jutusta täällä joskus ja pitkä viivaisista pimpeistä, taisit olla tosissas, ku sellasta tekstii se sillon oli et ei sitä todesta voi ottaa:D Tai sit oot tääl taas heittämäs zoukkii!
ja tehokas liiankin,mimmi oli liika kovaoteinen ja paino päälle ku yleinen syyttäjä,ei kiits tommosta,siksi toisekseen se mimmi ei osannu olla saavana puolena vaan aina pomppas ite puikkoihin,ei tommosta mulle.
Onhan meitä, olen tosin vieläkin poikamaisempi... Tyylini on jollain tavoin poikamaisempi ja lihaksia löytyy paljon enemmän. Toisaalta osaan kyllä olla halutessani hyvinkin naisellinen. Seksin suhteen kuuntelen toisen osapuolen toiveita, itse pidän monipuolisesti monenlaisesta.
Minulla on myös vielä itseäni machompi nainen. Naisellisuus hänessä tulee oikeastaan esille vain seksin kautta ja siten, että hän nauttii hellittelyistä ja nukkuu aina sylissäni.
mutta hellemmän sängyssä ja ei noin "kincky".
Muuten kyllä söpö kasvoiltaan ja sexyn macho tatskoineen.
Ei pystynyt katsoo alkuu pidemmälle, koska femmeakka niin ällö löysine vatsoineen ja liian vanha, jotta mua olis kiihottanu katsoo pätkää edes tuon poikatytön takia.
Ihan täydellinen, kaikin puolin. Harmi vain, että ne tosielämän ihanat "poikatytöt" tuppaa tykkäämään toisista samanlaisista, eikä tällaisella "femmellä" (vihaan oikeasti noita luokitteluja, mutta jossain määrin kuvaava tuo tässä tilanteessa kuitenkin on) ole mitään saumoja...