Olen ollut pitkähkössä suhteessa, ei asuta yhdessä. Sitoutumistakin suunniteltiin. Nyt miehellä stressiä liikaa ja tilanne hankala. ei riitaa kylläkään, mutta eräänlaista vetytymistä.Tuleeko suhteemme kestämään yli vaikeiden aikojen? Millaisen jatkon näkisit? näetkö meille pysyvää suhdetta, kenties yhdessä asumista jatkossa helpottamaan arkea.
Kiitos
Kiitos
Vastaukset 2
Vanhimmat
Suhteene tulee kestämään ole huoleti.Tressiä voit poistaa hänestä olematta itse tresaamasta ja ole tukenna älä heijasta itsestäsi huonoa energia kentää häneen joka näkyy sinussa.Opi ajatelemaan positiivisesti.Esimerkiksi katsele hyviäkin asioita nekatiivisten asioiten kanssa.Zonette
Kiitos kovasti. Ihana kun jatkuu. Oon ollut huolesta soikea kun toinen on vetäytynyt ja jaksamistaan valittaa. Olen normaalisti positiivinen, mutta tätä suhdetta stressaan, että jaksaako mies jatkaa. olosuhteet luovat epävarmuutta, tykkkään miehestä paljon. Lupaan ottaa rennommin ja luottaa. Toivottavasti voimme olla enemmän yhdessä. Se auttaisi paljon.