mies älä mikki hiiri.
Ole
räyh.
12320
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
nainen älä minni hiiri.
Niitä on ollut liikenteessä....
haluun sellasen miehen joka uskaltaa ottaa. Eikä vaan vikise kolossaan.
on aika menestyneitä evoluution kierteessä?
kyllähän ne jää ne sinne roskiksiin ja koloihin vanhoja juustoja tonkimaan. Mutta ohan sekin jo :)
Missä minun hiiiiiri????
Muurr....
http://funzoo.ru/uploads/posts/2008-08/1218307247_mouse_08.jpg
:)
Sä olet ihan hassu otus:) nyt nukkumaan oikeesti, väsyttää ja huomenna pää ihan tyhjä...pitää tehdä monta asiaa, tai yrittää tehdä, olisi parempi sanoa. Kauniita unosia; toivottavasti saat unen päästä kiinni....suukko:)
OK- ukkelille tarkoitettu/ sopiva viesti :D :D
Ok-ukkeli todellakin on hiiri,joka vikisee kolostaan vuodesta toiseen. Oikeassa elämässä ei uskalla minkäänlaisia siirtoja tehdä :D :D säälittävä!
muualta munaa, kun jaksat vuodesta toiseen vongata sitä siltä yhdeltä? Kipinkapin liikenteeseen, onhan sitä munaa nyt muuallakin. Toi jos mikään on niiiin säälittävää, jättää nyt yhden kortin varaan.
äläs sössö huutele! kun katsoo näitä aloituksia viimeisen puolen vuoden ajalta, niin eipä näillä palstoilla muut hiiret juuri hypi kuin sössö eli s.v.s, eli sinä ja ok- ukkeli! Heeh :D Että, puutteessapahan huutelette :D :D
ompi mälsä..minni mieluimmin....
samanmoinen hiiri olet kans vain minni .
ajatteleppa ite . .