Asunnot revitään jo

3137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

saada aikaiseksi ilman kunnon viimeistä boostia, eli hyvä kun repivät kämpät käsistä ja maksavat maltaita - sitä suuremmalla rytinällä tullaan alas. Aijaijai, kaikki menee käsikirjoituksen mukaan, kohta alkaa olla liha kypsää!

Äänestä
  • nyt nousee 200% ja sinä ostat kun iso-R eli -70% tulee?


    heh.

    Äänestä

  • Lauripelt. kirjoitti:

    nyt nousee 200% ja sinä ostat kun iso-R eli -70% tulee?


    heh.

    kai ymmärrät, että jos nyt rommaa 50%, niin vaaditaan taas 100% nousu, että ollaan alkuperäisellä tasolla. Eli minulle riittää vallan hyvin, että nyt tullaan vaikkapa 20 pinnaa vielä ylös, ja sen jälkeen 50 alas.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rämäx kirjoitti:

käsistä. Auuuts. Itkupotkuraivarin paikka.

http://www.taloussanomat.fi/asuminen/2010/04/21/asunnot-revitaan-jo-kasista/20105620/139

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu