acer 5520g kuumenee

Olen kyllästynyt tähän. Haluisin että warrock peli edes toimisi mutta ei.
Oisiko mitään apua täältä.
1316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

1. Pohjasta iso luukku auki, 4 ruuvia, vähän joutuu kampeamaan mutta kyllä se irtoaa.
2. Tuuletin pois, 3 ruuvia, tuuletin lähtee ihan nostamalla
3. Pölymaton poisto jäähdytysrivoista, vähän puhaltelua ripojen ja tuulettimen läpi.
4. Osat takaisin paikoilleen ja kone päälle.
5. Toista toimenpide 1-3kk välein, riippuen ympäristöstä (kotieläimiä)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paska kone kirjoitti:

Olen kyllästynyt tähän. Haluisin että warrock peli edes toimisi mutta ei.
Oisiko mitään apua täältä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu