Teinit meuhkaavat järjettömästi jostain Type-rästä viikosta toiseen. Käsittämätöntä vouhotusta kun kyse ei ole edes kunnon URHEILUAUTOSTA, vaan jostain etuvetoisesta ylihinnoitellusta ja yli 80km/h nopeuksissa hengenvaarallisesta lelusta jonka muovit ja 3 vuodessa mätänevät pellit ei kolaroidessa lohduta ketään.
Honda on leluauto
Pah!
10737
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
ja meidänkin iskällä on bemari
Sopii sitten kertoa kokonaisvaltaisesti parempi samanhintainen auto!
halvimmat mallit. Ja huom! Minä en ole teinipelle, joka haluaa että tukka lähtee, kun kiihdytän autollani. Haluan ajaa laadukkaasti, tyylillä ja turvallisesti.
Mitä kohtaa et ymmärtänyt. Odottele rauhassa kyllä se ajokortti ikä ja teini-ikäkin sulle koittaa. Jatka unia
Audi A3 1,6 Attraction 1,6
Teho 75/102 hinta 25 100€
Audi A3 1,6 Attraction tiptronic-autom. 1,6
Teho 75/102 hinta 27 900 €
Audi A3 2,0 FSI Attraction 2,0
teho 110/150 Hinta 30 800 €
Audi A3 3,2 Ambition quattro 3,2
teho184/250 hinta 44 350 €
Honda Civic type-r
2,0i 147/200 29 700€
viestissäni et ymmärtänyt? Voin kirjoittaa sen sinulle, että amisäidinkielelläsikin ymmärrät pointtini.
Ottaisin vaikka halvimman A3:sen/300-sarjan bemarin, ennenkuin Type-R:n.
Nuo ovat mielestäni parempia autoja, vaikka tehoja ei olekkaan 200hv. Puhuttiin paremmista autoista, ei vaan tehoista.
Olisit jättänyt sen skodan (DKW/IFA) ostamatta, niin ei tarvitsisi notkua aidan väärällä puolella.
Mutta, paljon onnea valitsemallasi tiellä.
Kirjoittele sitten omalle saitillesi kun viat alkaa vaivata, koska täältä tuskin IFA7DKW:n vikoihin löytyy muuta apua kuin, maalaa vihreäksi ja aja savikaivoon.
Mitä täällä itket. Osta ennemmin Skoda.
Siinä ilmentyy sosiaalidemokraattinen kansan vapaus ja veljeys.
Jos haluaa leikkiä rimpuloitten kanssa siitä vaan, kun BMV ei ole saanut edes jakopään hihnoitusta kestämään, eikös se nykyään ole ketjulla kun ei osata koneita tehdä, jos paskan haluaa niin ostaa Saksalaisen tai muun eurooppalaisen
Pelti mätänee jos sitä ei osaa hoitaa, on se sitten mikä peli tahansa, Mikä on raudan luonollinen tila, siitä sitä voi ajatella
Täysin totta. Minulla on täydellinen esimerkki kunnolla hoidetusta Hondasta. Käyttöönotto 90 ja auto on RUOSTEETON. Pesu 2 kertaa viikossa ja kyllä kelpaa. Varsinkin keväällä suolavesi on hyvä pestä pois usein.