Mikä on paras automaalari Porissa? Kokemuksia? Missä paras hinta-laatusuhde? Tarve pinnalisten maalivaurioiden korjaamiselle, uusi auto. Ei peltivauriota.
Hyvä automaalaamo Porissa?
pasi%
108854
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Teikäläisen auto kannattaa viedä Stenan rautamyllyyn .
selivaaran automaalamo
Kans tohon selivaaran kallistusin, ei oo halvin mut varmaan kylän paras. eikös vaikuta nykyään mikkolan teollisuusalueella?
Kiitos vinkistä! Kaipaisin vielä muitakin ehdokkaita, niin voisin tehdä hintavertailua.
Seppänen Porin hyvelässä. Muistat vaan ottaa whisky pullon mukaan kun viet auton, niin saatat saada jopa ajan jossain vaiheessa. Porin arvostetuin maalari autopiireissä. Kysy vaikka autoliikkeistä.
selivaara!
autoni oli kolaroitu kyljestä, kun ostin sen ja oli tullut kivenhakkaamia. en tiennyt kolaroinnista mitään, mutta antti huomasi heti. oli selvät pakkelin reunat. no auto maalattiin koko kylki häivytystekniikalla ja nyt ei huomee mitään..vaikka mistä kulmasta katsoisi. otti koko hommasta 200ekua ja oli silloin valmis, kun piti. aikaa tuosta on 4 vuotta, joten hinnat voi olla noussu.
suosittelen anttia
linströmin harri o parhaita ja suht edullinen.
Lindström ei vastaa puhelimeen vaikka kuinka yrittäis...
Ankkakujalla.Samassa osoitteessa voi bongata Porin sexyimmän papan.....