Kerran lensin kaukoitään samassa koneessa kuin Raakel. Niin naturel kaunotar. Menetin yöuneni viikoksi. Vaikuttaa myös älykkäältä, vaikka seura tekee kaltaisekseen. Tuksun seurassa vaikuttaisi kuka vaan idiootilta. Kai jonkun on pakko nääkin haastattelut tehdä?
SÖDE RAAKEL
Raaaakel-fan
8229
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kun haastattelet tunkiolla,alkaa haju tarttua.
Rakelin Moontv:ssä esittämät välinetestit ja "panokoulu" ovat kyllä nolointa mitä ihminen voi tehdä. Ei Tuksukaan sentään ihan niiiin alas ole vajonnut! Vieläkin oksettaa kun muistelen. Ihan turha tuollaisen tyypin on naureskella tv:ssä toisille. Jotkut eivät vain häpeä mitään.
Oikeessa oot, toi kaksikko kuuluu samaan kastiin, kaksi julkisuuden turhaketta.
Seura tekee kaltaisekseen on totta ja joukossa tyhmyys tiivistyy. Mut jos noita kahta friidua vertaa, niin Raakkeli on kyllä aivan omaa luokkaansa.
Raakkel on ihana.
Saatiinko tänne nyt uusi naispuolinen "lothari" kehumaan itseään? Tiedoksi vain, että pornoilut eivät unohdu koskaan, vaikka kuinka yrittäisi esittää fiksua.
Omasta mielestäni Rakelin ääni on ärsyttävä, samoin puhetapa. Eipä tuota onneksi tarvitse usein kuunnella.
Hieman huolestuttavaa, että pornonäyttelijä vetoaa tarkoituksella pikkutyttöihin "ylisöpöllä taiteellaan". Toivottavasti eivät ikinä törmää niihin pornoihin idolinsa touhuja netistä etsiessään.
että nainen voi olla muutenkin kuin sen hänen varsinaisen ammattinsa kautta.