romautti käytettyjen hinnat. Tarjoomalla autosta kun autosta vähintäin 2000 egee vaihdossa maassaolevaan KIAan. No sehän vaikuttaa suoraan sen paritonnii käytettyjen hintoihin että Kiitti vaan.
Taas
DELTA ! !
4306
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kia joka on autona ihan mukava, mutta tuo uusi hinnoittelu on kyllä perseestä. Alkaa olla samanlaista arvontaa kun "sisarmerkillä" Sonatan osalta. Aika ajoin hinta pompsahtaa alspäin, niin ettei osamaksuja kerkii maksaan samassa tahdissa kun kun arvo putoo.
Noi Korealaisten hinnotteluideat. Kun molemmat näyttää toimivan samalla kaavalla.
Uusien hinnat tai muista hyvitykset arvotaan aika ajoin. Valitettavasti menee vaan käytettyjen omistajilta hinnat karkuun nopeemmin ku osamaksut kerkii lyhentää.
markkina olevan aika sekaisin kaikilla merkeillä. Hyvityshinnat ihan nollissa .. 2007 mallisista ei saa puolii siitä mitän on maksannu. Tais liisarifirmojen jäännösarvolaskelmatkin olla oikeessa ku ottaa alle 50% jäännöstä kolmelle vuodelle. No ei sil enää isoo tilii tee myydessä.
katteles vaan esim erästä maailman suurinta leasarifirmaa niin sieltä on hyvä ottaa referenssihinta mitä ei kannata maksaa ja kaikki reilusti sen alle on käypää hinnoittelua.