Mulla lavakurkku chinese snake. Voinko kasvattaa sitä kasvihuoneesa tomaattien kanssa. Pitääkö kukkia poistaa yms. Vai pitääkö se laittaa ulos lavaan. En viitsisi ostaa kasvihuonekurkku siemeniä.
Salaattikurkku, dlikateb ja avomaankurkku , Kinesisk slange viihtyvät sitten kasvimaalla. Tarviiko niistä kukkia poistaa?
kurkkua
kurkku täynnä
2
678
Vastaukset
- loåwä
miksi kasvattaa lavakurkkua kasvihuoneessa?laita kasvihuoneeseen kasvihuonekurkun taimia,itselläni kasvavat kaupan multasäkeissä ja satoa tulee niinpaljon että pitää jakaa ystäville ja makun vähän toinen kun kaupan karvaskurkuissa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1017333
ROTAT VALTAAVAT ALUEITA
Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj615045- 794699
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?744637- 1324168
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️293442Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan82948- 492530
- 392478
- 2122321