Tarja,

....sinä rakas,ikävä on mulla, siellä missä olet, sinne tahdon tulla;)
4168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kuten käki ;)

Äänestä
  • Minne päin maakuntaa haluisit tulla?

    Äänestä

  • Tarja kans kirjoitti:

    Minne päin maakuntaa haluisit tulla?

    Pohjoiseen matkani mun johtaa,pohjoiseen mis taivaan ranta hohtaa,olisko noin?..

    Äänestä

Jooh, ikävä on, eikä muuta voi. En muuten tykkää randeliinista olleskaan ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kas kas, kirjoitti:

....sinä rakas,ikävä on mulla, siellä missä olet, sinne tahdon tulla;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu