Naiselle

Oon mä sua ajatellu.
8478
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

tunnustaa ;)

Äänestä
  • oih,olisimpas bertta tai birgitta..

    Äänestä

  • Melkein alaston olo, omia tietoja en kerro ;)

    Äänestä

  • * kirjoitti:

    Melkein alaston olo, omia tietoja en kerro ;)

    ja salaperäinen kulkija ;)

    Äänestä

Niin mäkin sua.

Äänestä
  • Voin kertoa saman jos vielä koskaan nähdään.

    Äänestä

viitsin asiaa ajatella, tulee mulle alaston olo. Vaikken ole rihmaakaan riisunut vuokseen.... sellainen jänskä kusetetettu olo. Ei kiva, etenkään kun/ jos ihmisen taholta, josta niiiiin kovin tykkää :(

Äänestä
  • Silloin kerran vuodessa kun vähänkin viitsit asiaa ajatella, voi ottaa yhteyttä ja kertoa mikä hiertää: fb? Monesti asiat on toisin kuin on muilta kuullun pohjalta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


B:lle kirjoitti:

Oon mä sua ajatellu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu