Tarjoan uki laitila rauma pyhäranta alueelle erilaisia mökkitöitä
Laudoitus,maalaus,kattotyö,remontoinnit,puunkaadot
toukokuussa olisi tilaa vähän isommalle hommallekin
0453415071
kotitalousvähennys mahdollista saada
Laudoitus,maalaus,kattotyö,remontoinnit,puunkaadot
toukokuussa olisi tilaa vähän isommalle hommallekin
0453415071
kotitalousvähennys mahdollista saada
Vastaukset 13
Vanhimmat
Täsä olis Vehmaan puoles setämiähe mökki remontti vail. Mut pitäs sit ilma kuitti tehdä jos uraka meinat itelles saada. Itteki vois ol apun, mut ko töyhommi ni pali piruste näi keväisi
Aikamoine putki on täsä aluillas. Kävin alkos ostamas oikke kunno varaston juomi. Ei haitta vaik tulis panimoalan lakkoki, mul o kaapis juotavi. Juotavitten kans päte se sääntö, et keske ei saa loppu, jos on maitti päälläs
Minä en asioi ihmisen kanssa, jolla on salainen puh. numero. Jotain salattavaa? Pimeää työtä?
Ni varmaste hommas jotta hämärä. En suosittel kenellekkä tommotti remontöörejä, voi ol et kadutta jälkiperin. Tommotti venkuloi likku remontti markkinoil, ja kuljetusalalki. Kyl mä semmossii olen törman muutama kertoiki
..ja sit sanomas et jotta hämärä??
Oleks vetän jotta ?
Oleksä itte jollai tappa vhäl älyl varustettu?
Kyl kupongi kuuluva yleensä ruokaputiikkeide tarjouksi, Juhla Mokkatten ja Mandariineitte hintailmotuksihi. Sun ai kannat puuttu näihi kuittihommihi, ko et mistä näyt ymmärtävä
0443599368 soita tohon sitte jos sulla hommia on ja jos ei pimee numero kelpaa.
ja kaikki on laillista,y-tunnus löytyy,ihan rehellisesti yritän ekstra työtä saada mut aika hankalaa näyttää olevan ku aina joku on huonosti jollain
taitaa olla vaan väärä foorumi sinulla, laita mieluummin vaikka ilmoitus lehteen. Ja toi puskaradio on kyllä paras media mainostamiseen.
on sitä joka puolella ilmoiteltu, ei vaan taida ihmisillä tarvetta olla
Mut ei kannat riskeerat mainettas. Kyl olla höveliste pyytämäs, et voisiksä hakke Ropan montust sorakuormata ja kätteisel tulis maksupuol, ilma kuittei. Kyl ugilaine on nuuka ja lakikertäväine simmonen umpikierolaine. Mut ei me muuton nii menestyvi olataska. Siin jää ain jotta enämp omaha tasku ku ei lihota verottaja.
Kyllä minä ainakin uskon että rehellinen homma on. Kotitalousvähennys oikeutta ei muuten työn teettäjällä ole. Sen saa tarkistettua verottajalta ennen työn alkua.
Kotitalousvähennys juuri on kitkemässä pois pimeää työtä ja se on hyvä. Edullista työn teettäjälle kun saa hyvän vähennyksen ja kaikki laillista.
Eli apua tarvitsen muuton loppusiivouksen kanssa. Riuska naisihminen haussa, kuitenkin muodokas ja sopusuhtainen vartaloltaan. Huumorintaju ja nätti hymy luetaan eduksi ja voinen hänet pyytää oppaaksi kaupunkiin tutustuessani. Vaikka Lexusessani on navigaattori kaikin toiminnoin, ei se silti korvaa sorjaa kartanlukijaa siinä nahkapäällysteisellä etupenkillä. Hamevaatimus minulla on ainakin silloin kaupunkiintutustumiskierroksella. Siivotessa hän voi vaikka pukeutua vapaamielisemmin, esimerkiksi tiukkoihin kauhtuneisiin farkkuihin, en ole turhan tarkka näissä asioissa. Pää-asiahan on että nainen miellyttää miehen silmää. Se kai tässä kaikilla on ikäänkuin tavoitteena.