muilla sama että jokin asia painaa mieltä niin paljon että tulee sekoamisen tunne? Välillä vakuuttaa itselle että kaikki on kunnossa ja sit taas se alkaa!
onko teillä
mää ...
2211
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Mikä sua painaa??,jaa se jos vaikka helpottais?
Lapseni on sijoitettuna kolmatta vuotta ja en näe häntä kuin kerran kk.ssa,koska näin on lapsi asian ilmaissut että se on riittävä määrä! Kerran viikossa on soittoajat vain puolituntia kerrallaan tarkkaan määritelty!
Lapsi saisi 11wee soittaa mulle mutta hänen mielestään kerta viikossa on sopiva!Ja tää kaikki johtuu vaan siitä että lapsi on niin juurtunut jo sinne perheeseen!Paremmat oltavat rahaa saa ja kaikkea muuta mukavaa!
Kesälomilla en saa soittaa ollenkaan ku ne on matkoilla!Sotkee muuten heidän aikatauluansa kun joutuu kyttäämään kelloa!Kuitenkin hänellä on omien sanojensa mukaan ikävä! Mutta miksi hän käyttäytyy näin?