Hei

huppis.

Mitäs sinne kuuluu?
5247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tänne mitään ihmeellisempiä kuulu.. Vähä vetämätön olo on. Mitäs sinne?

Äänestä

Katselen juuri noita isoja kuusia joen ja ikkunani välissä.
Olisimpa noin tukevan, mahtavan, uljaan, vihreän kaltainen, juuret tiukasti maassa.
Mutta taidan olla ruppanan ja väsyneen näköinen reppana.

Näin täällä menee.

Äänestä
  • Missä mun?..

    Äänestä

  • 5 kirjoitti:

    Missä mun?..

    sano vaan sun reppanas. En ole oikein valioyksilö, nuo puut on, rakastan niitä,
    ne huojuttelee helmojaan mulle :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


22233445556 kirjoitti:

huppis.

Mitäs sinne kuuluu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu