Kappas, Täysikuu

Vai mikä toi nyt on

???
4116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ilmankos täällä netissäkin on taas hulluja liikkeellä, homasin kun luin muutamat jutut.

Äänestä
  • hullu ja sen hyvät/huonot puolet sekä mikä eroittaa sinut heistä.

    Äänestä

  • minä tai sinä kirjoitti:

    hullu ja sen hyvät/huonot puolet sekä mikä eroittaa sinut heistä.

    En herjaa enkä änkyröi täällä, mutta saa todeta sen kun kun lukee nettiä. Et sinä ole, aloittaja syylistynyt siihen otsikollasi, niinkuin jo kirjoitin ,että kun luke juttuja täällä, sitä esiintyy hulluus ja kahjous. Ei minun ole syytä alkaa itseäni tässä arvostelemaan.

    Äänestä

  • Hullut täälläkin kirjoitti:

    En herjaa enkä änkyröi täällä, mutta saa todeta sen kun kun lukee nettiä. Et sinä ole, aloittaja syylistynyt siihen otsikollasi, niinkuin jo kirjoitin ,että kun luke juttuja täällä, sitä esiintyy hulluus ja kahjous. Ei minun ole syytä alkaa itseäni tässä arvostelemaan.

    En laittanut tuota analyysi kommenttia nimim. minä tai sinä

    Yöllä oli kaunis kuutamo, mutta fiilis ei sen mukainen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Upea se on kirjoitti:

Vai mikä toi nyt on

???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu