Vanhempien piilosta kuvia ja filmejä

Herkun perässä

Porukkani olivat vajaan viikon sukuloimassa ruotsissa. Minä olin onnellinen, kun sain olla yksin kotimiehenä. Vanhemmpi velipoikakin oli intissä. Aloin kaivelemaan kaappeja ja komeroita, kuin aavistaen jotain löytyvän. Varsinkin, kun kaverini kertoi "kaikilla vanhemmilla olevan omia seksisalaisuuksia". En kuitenkaan äidin ja isän makkarin komeroista löytänyt muuta kuin äidin upeita seksiasuja. Sitten otin tuoli ja aloin etsiä yläkomeroista, mutta sielläkään ei ollut mitään kiihottavaa. Sitten... astuessani alas tuolilta, horjahdin pahasti ja rojahdin parivuoteen reunaan niin pahasti, että vuoteen vieressä oleva iso yöpöytä siirtyi....

Sieltä ne aarteet sitten löytyivätkin!!! Pöydän sokkelin takaosa oli kuin salalokero. Siellä oli laatikko, mistä löysin kaksi dildoa, anustapin valokuvia ja muutaman CD-levyn.

Kaikki mukaan ja omaan huoneeseen. Ensin selasin kuvia ja minua vähän hävetti katsella omaa mutsia levittelemässä alpäätään kaksin käsin. Sitten kuvia, missä hänellä oli noita dildoja sisällään. Häpeästä huolimatta kyrpäni nousi ja himo oli valtava. Lopulta löin cd.levy koneeseen. Siinä oli pari filmiä ja lisää kuvia, muttä tällä kertaa mukana oli joitakin vieraita miehiä mökillämme, missä porukalla nussivat äitiä.
Tunne oli oksennuksen ja kiiman sekoitusta, mutta spermat lensivät jos lyhyen katselun jälkeen.
Siinä meni viikko runkatessa noille kuville ja filmeille. tein cd-levyistä itselleni kopiot ja skannasin kuvat omaan arkistooni. Minusta oli lopulta järisyttävän mahtavaa katsella, kuinka isä kahden muun miehen kanssa vuoron perään nussi äitiäni. Näitä kuvia sitten olen katsellut lähes joka ilta senkin jälkeen, kun väki tuli takaisin kotiin. Nyt katselen heitä vähän toisella silmällä.

4

12197

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kyllä se äidillekkin maistuu vaikka ei sitä omasta vaimosta uskoisi. Mutta niin se vaan himoaa ja minä katsella.

    • Kiimakolli kotona

      Muutama vuosi sitten löysin äidin kaapista DVD-filmin. Kaappi oli normaalisti lukittu, mutta kai unohtunut auki jostain syystä. Tiesin, että jotain siellä olisi, miksi muuten se pidettiin lukossa. Äitiä naitiin filmissä jossain tapahtumassa, ensin autossa, sitten jossain mökillä. Kolme miestä veteli vuoron perään.

      Tein kopion filmistä kutenskannasin moent kuvatkin. Panokuvia nekin, mutta eri miesten kanssa. Kyllä on runkkukamaa riittänyt. Kyrpä seisoo niin, että koskee.

      • Ossi runkkunen

        Minäkin löysin aika kovaa kamaa vaatehuoneemme ylähyllyltä. Joten, hyvät ihmiset, jos ette halua kuvianne löytyvän, elkää piilottako niitä mihinkään komeroihin. Sieltä ne löytyvät takuuvarmasti.

        No meidä porukoiden filmit ja kuvat olivat kanssa kovaa ryhmänaintia. Yhdessä oli äidin serkku ja velikin mukana. Valtavasti heillä oli asuja ja roolileikkejä pelasivat. Yhdessä kuvassa isä sai sellasella vyötärölle pujotettavalla tekokullilla takapuoleen äidiltä, samalla kun hän imi enon kyrpää. Kyllä sen jälkeen on runkkuiltoja riittänyt ja äiti suorastaan huokuu seksi silmissäni.


    • Mahtavaa!

      Onhan se hienoa jos äiti saa maistaa vierasta kyrpää ja siitä löytyy vielä videomateriaalia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      96
      1605
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      54
      1083
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      415
      1017
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      166
      952
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      57
      782
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      126
      752
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      688
    8. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      78
      675
    9. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      655
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      651
    Aihe